Wpisy użytkownika Paula_18 z dnia 9 października 2011

Liczba wpisów: 3

jasmina
 
Paula_18: Żałuję że nie poszłam dziś głosować. Niestety do swojego miasta nie miałam okazji pojechać a tu we Wrocławiu nie mogę głosować, nie załatwiłam tego wcześniej. A jak z wami, głosujecie czy ogólnie macie to w dupie? Ja miałam ogromny dylemat na kogo oddać głos, gdybym mogła to zrobić. Jest cisza wyborcza więc nie będę mówić o konkretach. Zobaczymy co będzie gdy podadzą wyniki.

141215804_dedF1xhB_c.jpg

P.S. Oglądałyście wczoraj The Voice? Wykonanie Damiana Ukeje było genialne. Utwierdziłam się w tym że jest jednym z 3 moich faworytów.
  • awatar Różaa: ja staram się chodzic na wybory, ale na te nie poszła. Nie wierzę,że coś się u nas w kraju zmieni.
  • awatar pomme, poire ou persil?: ja tak samo sie wkopałam..chociaż, znając siebie to bym zagłosowała na króla Juliana...jestem świadoma, że kogo bym nie wybrała, to i tak będzie jak dawniej. polska polityka to bagno, które można zbudować dopiero od podstaw, tak od zera
Pokaż wszystkie (2) ›
 

jasmina
 
Wielkich zmian na lepsze ani spełnienia przedwyborczych obietnic nie oczekuję. Nie są cudotwórcami a z pustego i Salomon nie naleje. Cieszę się jednak że nie wygrał PIS, czy jak mówi mój profesor prawa, Pisiory :). Nie muszę szykować ewakuacji z kraju, nie czeka nas kolejna wojna polsko ruska ani walka o krzyż. Jedna rzecz w tych wyborach mnie intryguje, mianowicie Palikot. Szczątkowe poparcie zmienił na ponad 10% w sondażach i stal się 3 siłą w polskim parlamencie. Uzyskał wiecej glosów niz PSL czy SLD. Co będzie dalej? Koalicja z PO? Czas pokaże. Mam nadzieję że po tej porażce PiS się troche uspokoi i przestanie pluć jadem na wszystkie strony. Polsce potrzeba teraz spokoju i stabilizacji a nie kolejnej krucjaty.ee7aecaf8ec91a577e46f0056cc0b5df,57,29,0-0-770-323-0.gif
  • awatar paulilaj.: PO wyklucza koalicję z Palikotem, pewnie chodzi o zielsko. Ale jak będzie koalicja z PSLem to nic się nie zmieni. Więc lepiej żeby była z Palikotem.
  • awatar Paula_18: @paulilaj.: chciałabym zeby byla z Palikotem, moze wreszcze cos by sie ruszylo w tym katolandzie. Pewnie tak sie nie stanie ale tak czy owak Palikot bedzie teraz stalym obrazkim na naszym politycznym podworku wiec bedzie wesolo :)
  • awatar Lazy Perfectionist: Cieszę się z wyniku wyborów. Sama czuję, że się do niego przyczyniłam ;) Koalicja PO i Ruch Palikota... uważam, że to byłoby wskazane dla obu stron Palikot trochę by się uspokoił a PO mogłoby się trochę skierowac ku nowoczesnosci, bo mimo, że popieram ta partie ale maja troche zbyt konserwatywne poglądy. HURA NIE PIS!
Pokaż wszystkie (3) ›
 

jasmina
 
Byłam dziś na zakupach w Galerii Dominikańskiej. Kupilam pare rzeczy na planowany w niedzielę koncert. Strój i makijaż gotowe, mam tylko problem z butami. Na dostarczenie glanów z mojej mieściny do Wrocławia raczej nie mam co liczyć więc chyba będę zmuszona pojść w workerach. Nie wiem czy one ( w sensie buty) i moje stopy jakoś to przeżyją.

A propos butów, te bardzo mi się podobają.

but6.jpg
Pokaż wszystkie (3) ›