Wpisy użytkownika Paula_18 z dnia 29 marca 2011

Liczba wpisów: 1

jasmina
 
Ciągle nie mogę się nadziwić jakimi potworami potrafią byc czasem ludzie dla innych. Wystarczy cokolwiek, inna orientacja, kolor, skóry, wyznanie a nawet oryginalny styl ubierania czy zainteresowania żeby uprzykrzyć komuś życie. Czy tak trudno zrozumieć, że świat jest tak piękny i kolorowy właśnie dzięki temu, że jesteśmy różni, że "inny" nie znaczy gorszy? Nie znosze gdy ktoś okazuje nietolerancje, rasizm czy homofobie. Dla mnie to własnie ci ludzie są ograniczeni.Przecież, każdy ma prawo do szczęścia jeśli nie krzywdzi tym innych. Może jestem przewrażliwioną, naiwną idealistką ale mam nadzieję, że nadejdzie kiedyś taki dzień, że ludzie beda się kochać bez względu na wszystko i nikt z nikogo nie będzie szydził.
Do takich przemyśleń po raz kolejny sklonił mnie dzisiaj film "Prayers for Bobby". Niesamowicie wzruszajacy.
tumblr_leyxzut6mV1qbz3wao1_400_large.jpg
  • awatar gość: A Ty jak zwykle z pretensją do calego swiata. Jak dla mnie homoseksualnie nie jest naturalnie co nie znaczy, ze ich potepiam czy okazuje im negatywne uczucia. Mam swoje poglady i to jest PIEKNE, ze nie musze wszystkiego kochac. A oni mi nie wadza, ale za nimi nie bede.
  • awatar gość: polecam śliczną, ręcznie malowaną koszulkę ! http://allegro.pl/recznie-malowana-bluzka-hm-rozmiar-34-szara-i1534638056.html
  • awatar Paula_18: @gość: narzekam tutaj bo to jedyne miejsce w którym moge to zrobić. jesli chcesz polemizowac to ok ale nie anonimowo, jako gosc to ja tez moge sobie wszystko napisac.
Pokaż wszystkie (8) ›