Wpisy użytkownika Paula_18 z dnia 4 lipca 2011

Liczba wpisów: 9

jasmina
 
Paula_18: Co się dzieje z tym pingerem? Nie dodały mi się żadne automatyczne wpisy z kilku dni.
 

jasmina
 
Wpis miał się pojawić wczoraj jako automatyczny ale się nie pojawił. Pinger znowu plata mi figle :)


O panu młodym nic nie będę pisać bo nie jest to, delikatnie mówiąc ujmująca postać, w przeciwieństwie do panny młodej. Przereklamowana Kate Middleton, której brak świeżości, wdzięku i urody nie może się z nią równać. Charlene jest naprawdę piękna, bardzo skromna i pełna klasy. Duzo bardziej "książęca" niż Kate. Sama ceremonia podobała mi się o wiele bardziej niz ta brytyjska. Szkoda tylko, że piękna panna młoda byla też taka smutna.


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg
  • awatar Fashion Girl: nom strasznie smutna była i nawet uroniła pare łez ..
  • awatar lovelauren: nie dziwie sie że była smutna:( a natego łysoa Alberta nie moge patrzeć bleee
  • awatar Codziennie niepoznana....: Szkoda mi jej, jest piękna - a musi mieć takiego męża.
Pokaż wszystkie (5) ›
 

jasmina
 
Kolejny ślub, już mniej królewski i wytworny ale równie piękny. Najbardziej podoba mi się suknia. Skromna, prosta w stylu lat. 20. Sama chciałabym kiedyś taką założyć. A dziewczynki z wianuszkami są urocze.


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg
Pokaż wszystkie (2) ›
 

jasmina
 
Film przedstawiający historię związku dwóch wybitnych artystów hiszpanskich, artystów których zaliczam do grona swoich ulubionych. Liczyłam na piękną opowieść i się zawiodłam. Ten kto obsadził w roli Salvadora Dali Roberta Pattinsona powinien spędzić resztę życia w więzieniu. Drewniana gra, zero emocji, ekspresji nie mówiąc o przedstawieniu ekscentryzmu tego wybitnego malarza. Pattinson miał być gwiazdą ale jak dla mnie cały film ukradł Javier Beltran, debiutant grający jednego z moich ulubionych poetów Federico Garcie Lorce. Pięknie ukazał wrażliwość i tragiczny los tej postaci. On i muzyka to jedyne rzeczy które jakos uratowały ten film. Jak dla mnie smialo mogli wywalic Pattinsona i zrobić film jedynie o Federico Lorca.

7213482_3.jpg


"Zamknąłem drzwi od balkonu,

ponieważ nie chciałem słuchać płaczu,

ale za szarymi ścianami

nic nie było słychać prócz płaczu.Bardzo mało jest śpiewających aniołów,

bardzo mało jest szczekających psów,

tysiące skrzypiec mieści się w jednej dłoni.

Ale płacz jest olbrzymim aniołem,

płacz jest olbrzymimi skrzypcami,

łzy tamują głos wiatru

i nic już nie słychać prócz płaczu."
Federico Garcia Lorca
 

jasmina
 
Przez tę paskudną pogodę właśnie tak się dzisiaj czuję.
tumblr_lefmr1FGGR1qer1j5o1_400_large.jpg
 

jasmina
 
Paula_18: Z każdym dniem co raz lepiej rozumię Huberta z "Zabiłem moją matkę". Z jednej strony nienawiść i życzenie jej śmierci a z drugiej pragnienie bliskiego kontaktu, przyjaźni i miłości, której nigdy nie było. Wyjazd na studia w październiku będzie dla mnei jak zbawienie, nowy początek.


untitled.bmp
  • awatar gość: Miłośc,uroda,moda,rodzina,przyjaźń, i nie tylko. Jeśli masz jakiś problem, nawet jeśli chodzi o głupią błahostkę, to NAPISZ. Na pewno odpowiemy i doradzimy!. GG.36781400(przepraszamy za spam)
  • awatar zapatrzona: nie nie, ja na pewno tego kolesia nie zrozumiem. Mogę się z mamą kłócić ale na drugi dzień jest lepiej i nie wyobrażam sobie życia bez niej
Pokaż wszystkie (2) ›
 

jasmina
 
Kate Moss wyszła wczoraj za mąż. Ślub musiał być naprawdę piękny z tego co widać na zdjęciach. Te dziewczynki w wianuszkach na głowie są urocze. Suknia ślubna zachwycająca, prosta, skromna nieco w stylu lat 20. Sama chciałabym taką na swoim ślubie.


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg
Pokaż wszystkie (3) ›
 

jasmina
 
Obejrzałam ten film ponieważ przedstawia on historię dwóch genialnych artystów, jednych z moich ulubionych. Obrazy Dalego fascynują mnie od dawna podobnie jak poezja Federico Garcia Lorca.
No cóż, wybór Roberta Pattinson'a do roli Salvadora Dalego to chyba jedna z największych pomyłek w historii kina. Tego kto to zrobił powinno się zamknąć na dożywocie. Straszna, drewniana gra, zero emocji i odwzorowania ekscentryzmu tego genialnego malarza. Film miał być z założenia jego biografią ale wg. mnie postać Garcii Lorci poprostu ukradła ten film. Javier Beltran był świetny jako wrażliwy, zakochany poeta, którego biografia jest naprawdę wzruszająca. Jak dla mnie śmiało mogli wywalić Pattinsona i zrobić film jedynie o Lorce.


7213482_3.jpg


"Kasyda o płaczu" Federico Garcia Lorca
Zamknąłem balkon,
by nie słyszeć szlochu,
lecz za szarymi murami
niczego nie słychać prócz szlochu.

Mało aniołów jest, które śpiewają,
i bardzo mało psów, które szczekają,
tysiąć skrzypiec w mojej dłoni się mieści.

Ale szloch to pies ogromny,
szloch to anioł ogromny,
szloch to skrzypce ogromne,
łzy, które wiatr przebijają -
i nic nie słychać prócz szlochu.
Kiedy księżyc wschodzi,
głuchną wszystkie dzwony
i kreślą się tajne,
niezbadane ścieżki.

Kiedy księżyc wschodzi,
ziemię morze zmywa,
a serce jest wtedy
wysepką w otchłaniach.

Nikt nie je pomarańcz
przy pełni księżyca.
Wtedy jeść owoce
zielone i zimne.

Kiedy księżyc wschodzi
o stu bladych licach,
pieniążki ze srebra
szlochają w sakiewce.
 

jasmina
 


O księciu nie będe nic mówić bo delikatnie rzecz ujmując nie jest czarującą postacią, panna młoda wręcz przeciwnie. Piękna, delikatna kobieta z klasą. Podczas ślubu wyglądała zjawiskowo. Moim zdaniem jest o wiele piękniejsza i "książęca" niż przereklamowana Kate Middleton, która nie dorasta Charlene do pięt. Wygląda na wiecznie zmęczoną i dużo starszą niż jest. Brak jej świeżości i uroku. Nowa księżniczka Monaco to moim zdaniem zupelne przeciwieństwo.


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg


10.jpg
  • awatar zapatrzona: piękna kobieta, ale nie zgodzę się z Tobą co do Kate... bo ona również jest piękna i ma klasę, ale niestety przez nagonkę mediów schudła i zmarniała. spójrz na jej zdjęcia sprzed kilku lat, przepiękna dziewczyna z niej. wracając do Charlene, szkoda jej, bo na pewno nie zasłużyła na takiego mężczyznę.
  • awatar lithium;): @zapatrzona: zgadzam się z przedmówczynią. A co do Charlene to po prostu zupełnie inny typ urody, a czym się kierowała przy wyborze małżonka... cóż
  • awatar FASHIONMIND: Bardzo smutna panna młoda :(
Pokaż wszystkie (4) ›