Wpisy użytkownika Paula_18 z dnia 21 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 4

jasmina
 
Jak na mój gust to totalna porażka zarówno u Marty jak i u Pauliny.

1. Gdyby nie tren trudno byloby się zorientować ze to suknia ślubna. Bardziej pasuje na jakąs impreze w dyskotece a nie na taką uroczystość. Nie wyobrażam sobie iść do ślubu w sukience która niemal odsłania tyłek. Zero klasy.


paulina sykut.jpg


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


2. Nie podoba mi się makijaż i wylewające się z sukienki piersi. Gdyby nie "wypływający biust" przód sukienki byłby naprawdę całkiem ładny, prosty, skromny. Niestety wystarczy spojrzeć na tył i suknia traci wszelkie plusy a staje sie bazarowa i kiczowata przez to dziwne wiązanie i widoczny spory tatuaż.
260_1.jpg


260_3.jpg


260_6.jpg


260_7.jpg


260_8.jpg


260_9.jpg


260_10.jpg


260_11.jpg
  • awatar Lov♥: masz racje okropne te sukienki:/ widać, że nie potraktowały tego dnia poważnie
  • awatar lithium;): będąc wczoraj na weselu panna młoda wyglądała stoo razy lepiej od tych tutaj.. te to jak urwane z jakiegoś bazaru ;/
  • awatar Bryszarda: w porównaniu marta przy sykutce wyglądała lepiej. a sykutowa to nie wiem co to? Przymiarka do ślubu czy ślub... I do czego te buty?
Pokaż wszystkie (6) ›
 

jasmina
 
Podobają mi sie ubrania, szczególnie kolory sukienek z pierwszego zdjęcia. Same fotografie również sa bardzo ciekawe. Szczególnie zwrociłam uwagę na wystrój pokoju w ktorym zostały zrobione.

1019_1.jpg


1019_2.jpg


1019_3.jpg


1019_4.jpg


lanvin elson  zimmermann.jpg
  • awatar Lazy Perfectionist: Świetne zdjęcia! Ale one mają piękne włosy!
  • awatar Różaa: świetna sesja :)
  • awatar marlene: genialna ta sesja.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

jasmina
 
Jeden z najpiekniejszych utworów jakie słyszałam. I przy okazji jedna z moich ulubionych scen filmowych. Utwor jak i film niesamowite. Szczerze polecam. Film to oczywiscie "Butch Cassidy i Sundance Kid" jakby ktos nie wiedział :)

Która z nas nie chciałaby takiej przejażdzki :)
 

jasmina
 
Świat mody najwyraźniej zachwycił się tą modelką. Wystąpiła już w wielu kampaniach na nadchodzący sezon i na kilku okładkach znaczących magazynów. Nie jest taką oczywistą super pięknością, nie ma nachalnej wyraźnej urody jak Adriana Lima ale jednak ma coś co przyciąga. Ma taką delikatna, dyskretną urodę i jakiś urok. Miło się ogląda tę okładkę.

arizona muse.jpg