Wpisy użytkownika Paula_18 z dnia 11 września 2011

Liczba wpisów: 3

jasmina
 
Miałam wtedy niespełna 9 lat. Pamiętam jak oglądałam relacje w telewizji i nie bardzo wiedziałam o co chodzi. Tak naprawdę chyba wciąż nie wiem. Bo jak można zrozumieć, że można zabic prawie 3 tysiące osób ot tak, bez wiekszego powodu?


1.bmp


2.bmp
  • awatar Starlight: w 'imie religii' ;)
  • awatar Paula_18: @Starlight: własnie dlatego jestem przeciwniczką religii a konkretniej takiego slepego jej przyjmowania. tworzy to tylko podzialy i nienawisc czego wyniki widzimy na powyzszych obrazkach.
  • awatar Bryszarda: obejrzyj dokument o 11 września... zrozumiesz też wiele dziwnych faktów które zmienią twój tok myślenia
Pokaż wszystkie (10) ›
 

jasmina
 
Wygląda pięknie po ciąży. Podoba mi się jej fryzurka. Sama często się tak czesze. Suknia od Diora również robi wrażenie.

contagion.jpg


dior.jpg


54_4.jpg


54_2.jpg
 

jasmina
 
1. Cztery aniołki Victoria's Secret na okładkach Elle. Ta z Doutzen chyba najlepsza. Taka wesoła. Adriana ma na sobie genialny żakiet. Wygląda mi to na Chanel.

1146_1.jpg


1146_2.jpg


1146_3.jpg


1146_4.jpg


2. Rachel Weisz na okładce AnOther. Mam do tej pani ogromną słabość. Zarówno jako do aktorki jak i poprostu do osoby. A sama okładka bardzo oryginalna.433_1.jpg