Wpisy użytkownika Paula_18 z dnia 18 września 2011

Liczba wpisów: 3

jasmina
 
Marcin Meller w swoim programie "Śniadanie Mistrzów" porównał Nergala do Hitlera. Gratuluje panie Meller inteligencji i kultury. To się właśnie nazywa hipokryzja i podwójne standardy. Na religie katolicką złego słowa nie można powiedzieć bo to obraza uczuć religijnych ale niewinnego człowieka nazywać barbarzyńcą, przestępcą czy porównywać go do Hitlera to już można, jakoś nikt się nie oburza.
485d3598001baed04e71cb0a.jpg
  • awatar BLOGZABLOKOWAY: brak słów. idealnie to ujęłaś w słowa...
  • awatar healy: świetnie napisane. kompletnie się z toba zgadzam;/ to zaczyna się robić chore.
  • awatar White-Lady: Nie powiedzialabym, że on taki niewinny :/ Dlaczego on może obrażac katolików a Ci nie mogą się bronic? To chyba cos nie tak? Mają dawac jeździc po swojej religii jak po burej suce a Panu Nergalowi wolno wszystko? Owszem porównanie do Hitlera jest nie na miejscu, no ale bez przesady!!!
Pokaż wszystkie (18) ›
 

jasmina
 
Wspominałam wam ostatnio o mojej przeprowadzce do Wrocławia. Już po wszystkim. Jestem na miejscu, piekne miasto, fajny pokoj w calkiem dobrych warunkach. Wszystko jest super, no prawie wszystko, oprócz właścicielki owego mieszkania. Otóz moje drogie, ja zaciekła ateistka trafiłam pod dach nawiedzonej katoliczki. Żeby nie było że przesadzam to powiem wam jak wygląda mój pokój: na kilkunastu metrach kwadratowych wiszą 3 krzyże, kilka "świętych" obrazków a cały regał na książki obłozony jest pseudofilozoficznym bełkotem o Bogu. Właściwie to powinnam powiedzieć że tak wyglądał moj pokój bo oczywiście zaraz po moim wprowadzeniu się do niego wszystkie krzyże i obrazki zniknęły. Oczywiście jedno z pierwszych pytań owej pani jakie mi zadała to "Jesteś katoliczką?" Szkoda że nie widzieliście jej miny po mojej odpowiedzi :) Gdybym była wierząca musiałabym chyba spytać "Boże, co ja złego zrobiłam żeś mnie tak pokarał?" Mam nadzieję że moja nowa gospodyni nie wyznaczy sobie misji nawrocenie mnie. W przeciwnym wypadku prędko zasilę zacne grono bezdomnych :)
1.jpg
  • awatar healy: haha,naprawdę współczuje:)
  • awatar Starlight: czyli wychodzi na to, ze mieszkasz z nia? najgorsza z opcji mimo, ze najtansza. ja juz wole mieszkania studenckie, oczywiscie o ile sie trafia normalni ludzie, albo ze znajomymi wynajmowac..
  • awatar Lazy Perfectionist: Ja jestem raczej agnostykiem. Nie potrafiłabym stanąc po konkretnej stronie. Jednak nie wytrzymałabym z tzw. dewotką xD według mnie wiara jest czymś bardzo osobistym i nie trzeba się z nią obnosic
Pokaż wszystkie (12) ›
 

jasmina
 
W tej wersji mogę tego słuchać godzinami. Panowie nieźle dają czadu. Nie tylko w tym kawałku zresztą.
  • awatar gość: są zajebiści. ale to wiadomo nie od dziś ;D
Pokaż wszystkie (1) ›