Wpisy użytkownika Paula_18 z dnia 26 września 2011

Liczba wpisów: 4

jasmina
 

z10338239X,Monica-Bellucci-Elle-Russia.jpg


Monica Bellucci na okładce rosyjskiego ELLE.
  • awatar MidnightSun: chodziło mi o to, że już się odchodzi od śpiewania różańców, ludzie chcą aby wszystko było szybko z tego co słyszałam np. w miastach, a szczególnie tych większych, nie sprasza się sąsiadów i rodziny żeby śpiewać nad trumną
Pokaż wszystkie (1) ›
 

jasmina
 
Najlepsza koleżanka postanowiła zrobić mi prezent na urodziny i załatwiła dwa bilety na koncert Behemoth. Grają we Wrocławiu 16 października, dokładnie w moje urodziny. Stwierdziła że skoro lubię "ostrzejsze klimaty" i Darskiego to napewno mi sie spodoba. Problem w tym że Behemoth to jednak troche za mocna muzyka nawet jak na mój zryty gust :).  Napewno jednak bylyby to jedne z najciekawiej spędzonych urodzin. Poza tym od dawna marzy mi się jakiś porządny koncert. Nie wiem co robic. Wybiera się ktoś z was?


1.bmp
  • awatar Bryszarda: ja bym poszła ale hmm Darskiego lubię ale nie lubię jego muzyki w sensie wiesz jakim ;)
  • awatar I✝ never ends.: IDZ ! chciałabym iść na ich koncert <3 aaah, idź iiiidz.
  • awatar FashionMuffin: nie moje klimaty, ale bym poszła. Zawsze to jakieś nowe doświadczenie, poza tym prezent ;)
Pokaż wszystkie (7) ›
 

jasmina
 
14 letni chłopak zaszczuty w szkole popełnił samobojstwo.
www.pudelek.pl/(…)14_letni_gej_przed_samobojstwem_n…

No kurwaaaaa!!!!!!! Sorry, ale jak czytam coś takiego to mi poprostu ręce opadają. W jakim my do cholery świecie zyjemy, w pieprzonym śreniowieczu? Przecież ten chlopak mogł dorosnąć, zostać kimś, załozyć fajny związek, poprostu życ sobie szczesliwie nikomu nie wadząc. Ale po co mu na to pozwalac? Lepiej zniszczyć, zgnoić, a niech się zabije. Jak mi żal takich ludzi, o ile to coś w ogole zasługuje na miano ludzi, raczej nie. Czy to takie trudne zając swoim własnym tylkiem a innych zostawić w spokoju? Nie rozumiem tego, poprostu nie jestem w stanie.
  • awatar seszenatmidnight: masz rację. zupełnie bezsensowna śmierc. wielka szkoda
  • awatar lithium;): tacy są ludzie... nie rozumieją inności. Dlatego np mój kolega się nie ujawnia, nie chce szykowania i wytykania palcami, a ogranicza go tylko głupota ludzka
  • awatar Paula_18: @lithium;): no tak w naszym pieknym kraju szczegolnie sie to szerzy. niestety jak widac nie tylko w naszym. a ja slyszalam ze mamy demokracje i wolność. musiało mi się przesłyszeć.
Pokaż wszystkie (3) ›
 

jasmina
 
Pięknie. Gardło  mi wysiadło i męczy mnie pieprzony kaszel. Tylko tego brakowało żebym zaniemówiła. Trzeba było tyle gadać i tak się wydzierać???

Ja chcę sobie pokrzyczeć. Najlepiej tak fajnie jak ona. :)
  • awatar Michasia21: nie wiem ale także się z tym stwierdzeniem nie zgadzam
Pokaż wszystkie (1) ›